S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.

POMOC W REJESTRACJI FUNDACJI S24

Oferujemy pomoc dla osób, które chcą założyć fundację online, w S24. Przeprowadzamy procedurę rejestracji fundacji w imieniu klienta.

SKONTAKTUJ SIĘ JUŻ DZIŚ, ABY POZNAĆ OFERTĘ: 12 376 71 64


Spółka jawna

Spółka jawna jest osobowym podmiotem prawa handlowego, a więc jednym ze sposobów i form prowadzenia biznesu. Podmiot o charakterze jawnym jest osobnym od swoich wspólników bytem prawnym. Jako osobowa spółka handlowa nie posiada jednak osobowości prawnej, ale bierze udział w obrocie gospodarczym jako podmiot praw i obowiązków. Jeżeli myślą Państwo o zakupie lub założeniu własnego przedsiębiorstwa i interesuje Państwa spółka jawna to zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Świadczymy usługi w postaci rejestracji i aktualizacji wpisów do Krajowego Rejestru Sądowego, obsługę biurową, konsultacje oraz doradztwo prawne, a także sprzedaż gotowych podmiotów gospodarczych. Gotowe spółki mogą prowadzić już pierwsze czynności w dniu podpisania umowy kupna-sprzedaży. Wówczas, przekazane zostają wszystkie niezbędne dokumenty oraz poświadczenie notariusza o braku zadłużenia firmy. Nasi eksperci dzięki zdobytemu doświadczeniu, wiedzy oraz kompetencji gwarantują prawidłowo przeprowadzone procedury oraz zwolnienie z formalności.

Jeżeli więc poszukują Państwo gotowych podmiotów gospodarczych na sprzedaż to zapraszamy do współpracy z naszą Kancelarią.