S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.

POMOC W REJESTRACJI FUNDACJI S24

Oferujemy pomoc dla osób, które chcą założyć fundację online, w S24. Przeprowadzamy procedurę rejestracji fundacji w imieniu klienta.

SKONTAKTUJ SIĘ JUŻ DZIŚ, ABY POZNAĆ OFERTĘ: 12 376 71 64


Spółka z 2015 roku na sprzedaż

Rozważają Państwo rozpoczęcie własnej działalności? Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to najczęściej rejestrowana forma gospodarcza w Polsce. Istnieją dwa warianty umożliwiające otwarcie firmy w tej formie. Pierwsze rozwiązanie wiąże się z zarejestrowaniem nowego podmiotu gospodarczego. Proces rejestracji wymaga dopełnienia wielu formalności i jest niezwykle czasochłonny, ponieważ może trwać około miesiąca. Drugi wariant jest zdecydowanie szybszy. Jeśli zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszej oferty, jaką jest spółka z 2015 roku na sprzedaż, zyskają Państwo możliwość zarządzania własną firmą nawet w ciągu 2-3 dni od podjęcia decyzji o zakupie.

Dodatkowym atutem oferowanego przez nas podmiotu jest kilkuletni staż. W przypadku starań o dotacje, kredyty czy pożyczki, długość proponowanej spółki zwiększy szansę na otrzymanie pozytywnej odpowiedzi i uzyskanie wsparcia finansowego.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, jaką jest spółka z 2015 roku na sprzedaż, zapraszamy do kontaktu. Nasi eksperci dołożą wszelkich starań, aby wszelkie formalności były dopełnione zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi.