S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Spółka z oo wady

Mimo, że spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to jedna z najpopularniejszych form prowadzenia działalności gospodarczej, to wciąż większość osób dostrzega jej wady. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę, że minusy spółki z o.o. można łatwo obejść, poprzez zastosowanie innowacyjnych rozwiązań. Spółka z oo wady w takiej sytuacji będzie miała praktycznie znikome. Przedsiębiorcy najczęściej narzekają na fakt, że zgodnie z prawem przedsiębiorstwo zobowiązane jest do prowadzenia pełnej księgowości oraz sporządzania na koniec roku sprawozdania finansowego.

Rzeczywiście - skomplikowana metoda rozliczeń nie może być prowadzona przez niedoświadczonych przedsiębiorców. Lepszą opcją będzie więc skorzystanie z usługi biura rachunkowego, które prowadzi każdą metodę księgowości, ewidencji, a także dodatkowo kontroluje dokumenty, faktury, reprezentuje Klienta i inne zadanie rachunkowe oraz podatkowe, które zostały uzgodnione podczas rozmowy z ekspertem. Jak więc widać, mimo wad spółka z ograniczoną odpowiedzialnością posiada także zalety, które znacznie przewyższają i przekonują do siebie wiele osób.

Jeżeli interesuje Cię prowadzenie firmy w formie spółki z o.o. - zapraszamy do kontaktu, a przedstawimy Ci pełną ofertę gotowej spółki na sprzedaż.