S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Spółka z o.o. Warszawa

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nieprzerwanie od kilku lat jest liderem jeżeli chodzi o ilość prowadzonych pod swoją postacią firm. Zainteresowanie tym podmiotem wzrosło w roku 2009 kiedy to jej minimalny kapitał zakładowy został obniżony z 50 000 zł do jedynych 5 000 zł. Dzięki temu spółka ta stała się osiągalna do założenia dla znacznego grona potencjalnych przedsiębiorców. Co więcej spółka ta posiada bardzo pozytywną cechę. Jest nią ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę. Oznacza to, że w przypadku zadłużenia spółki majątek wspólników nie będzie zagrożony.

Wiele osób decydujących się na otworzenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością postanawia ulokować swój biznes w stolicy. Spółka z o.o. Warszawa przede wszystkim budzi o wiele większe zaufanie niż te z siedzibą w mniejszych miastach. Dzięki temu znacznie chętniej wybierane są nie tylko przez Klientów, ale także kontrahentów jako partnerzy biznesowi.

Nasza firma oferuje gotowe spółki zarejestrowane w Warszawie na sprzedaż. Jeśli są Państwo zainteresowani zachęcamy do kontaktu. Nasi konsultanci chętnie udzielą szczegółowych informacji odnośnie naszej oferty.