S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Spółka zo.o.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jak zapewne Państwo wiedza jest jedną z najchętniej wybieranych form prawnych do prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Cieszy się ona popularnością, gdyż jej prowadzenie jest korzystne dla przedsiębiorcy - może on m.in. ominąć konieczność płacenia składek do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz posiada ograniczoną odpowiedzialność za zobowiązania spółki.

Spółka zo.o. posiada osobowość prawną, jest spółką kapitałową. Działa ona w oparciu o przepisy Kodeksu Spółek Handlowych. Założyć ją może jedna lub więcej osób, nazywanych wspólnikami. Wspólnicy mają obowiązek przed zarejestrowaniem spółki wnieść wkłady w formie pieniężnej lub aportu na pokrycie kapitału zakładowego, którego minimalna wartość wynosi 5.000 złotych. Spółka zo.o. może zostać założona tradycyjnie lub w sposób uproszczony przez Internet.

Interesuje Państwa rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Oferujemy profesjonalną pomoc w rejestracji spółki lub sprzedaż gotowych, czystych spółek.