S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Spółki na sprzedaż z 2018 Kraków

Rozwiązanie, którym jest sprzedaż gotowych spółek w ostatnich kilku latach cieszy się bardzo dużą popularnością, która z każdym rokiem wzrasta. W wielu przypadkach jest to spowodowane tym, że początkującym przedsiębiorcom bardzo zależy na szybkim rozpoczęciu działalności oraz ominięciu zbędnych formalności.

Spółki na sprzedaż z 2018 Kraków dają przedsiębiorcy możliwość zostania właścicielem podmiotu gotowego do rozpoczęcia działalności z dnia na dzień, a jedynym obowiązkiem nowego nabywcy jest wówczas złożenie podpisu na umowie danej spółki, która sporządzona zostaje w formie aktu notarialnego.

Szukając dla siebie odpowiedniej gotowej spółki, warto zadbać o to, aby jej siedziba była ulokowana w prestiżowej lokalizacji, która jeszcze bardziej przybliży przedsiębiorce do osiągnięcia sukcesu. Spółki, które oferuje nasza firma zostały ulokowane w Krakowie oraz w Warszawie, a więc w miastach, które cieszą się prężnie rozwijającym się rynkiem zbytu.

Wszystkie osoby zainteresowane zakupem gotowej spółki w Krakowie, zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem, który odpowie na pytania i rozwieje wątpliwości odnoście opisanego powyżej rozwiązania.