S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością dla cudzoziemców

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością dla cudzoziemców stanowią idealne narzędzie do poprowadzenia działalności gospodarczej na terenie Polski. Głównie ze względu na brak ograniczeń jeżeli chodzi o podmioty, które mogą daną spółkę założyć. Może być ona utworzona przez niemal każdego za wyjątkiem jednoosobowej spółki z o.o. Prawo takie mają także obcokrajowcy bez względu na kraj swojego pochodzenia. Ponadto spółka ta może być poprowadzona w dowolnym celu pod warunkiem, iż jest on zgodny z prawem.

Niestety tradycyjna rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością dla cudzoziemców może okazać się niezwykle problematyczna. Wiąże się bowiem z koniecznością odwiedzenia szeregu urzędów w celu złożenia w nich odpowiednich wniosków i formularzy. Biurokracja ta sprawia, że rejestracja danego podmiotu trwać może nawet miesiąc. Dodatkowym utrudnieniem bez wątpienia jest również nieznajomość języka polskiego, który na terenie naszego Państwa jest językiem urzędowym, a więc top w nim zostanie sporządzona dokumentacja.

Nasza firma wychodzi naprzeciw potrzebom tych jednostek i oferuje sprzedaż gotowych spółek z o.o. Korzystając z naszej oferty w przeciągu jednego dnia stają się Państwo właścicielami podmiotu gotowego do natychmiastowej aktywności na rynku, a Państwa jedynym obowiązkiem będzie złożenie podpisu na umowie spółki pod nadzorem notariusza oraz tłumacza przysięgłego.