S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Spółki z o.o. dla cudzoziemca

Cudzoziemcy oferują szeroki zakres produktów i usług, z których Polacy korzystają każdego dnia. Na rynku, pomiędzy poza polskimi produktami, znajdują się rozmaite towary z zagranicy.

Osoby pochodzące spoza Polski mogą swobodnie zakładać własną działalność w jej obrębie. Ponadto, mogą rozpocząć działalność poprzez zakup spółki z o.o.. Dla cudzoziemca jest to korzystne rozwiązanie, ponieważ wymaga zdecydowanie mniej czasu i zaangażowania, niż rejestrowanie nowej spółki. Dodatkowe formalności muszą być spełnione podczas zakupu spółki z o.o. posiadającej w majątku nieruchomości, ponieważ od osób pochodzących z zagranicy wymaga się pozwolenia na zakup nieruchomości w Polsce.

Cudzoziemiec starający się o zakup spółki posiadającej nieruchomość, powinien we wniosku określić nieruchomości, jakie wchodzą w majątek spółki lub są przez nią użytkowane. Zakup posiadającej nieruchomość spółki z o.o. dla cudzoziemca wiąże się również z koniecznością przedstawienia we wniosku formy prawnej nabycia udziałów spółki, oznaczenia spółki z o.o., której udziały są nabywane, a także własnego oznaczenia i statusu prawnego.