S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Sprzedam 2 letnią spółkę z o.o.

Decydując się na poprowadzenie działalności gospodarczej w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością warto kupić gotowy podmiot, który pozwoli ominąć wszelkie niedogodności związane z tradycyjną rejestracją. Samodzielna rejestracja trwać może nawet kilka tygodni wiąże się ona bowiem z koniecznością uzupełnienia wielu wniosków i formularzy w kilku urzędów.
“Sprzedam 2 letnią spółkę z o.o.” to ogłoszenie na które warto zwrócić wówczas szczególną uwagę. Są to bowiem podmioty gospodarcze w pełni przygotowane aby natychmiast poprowadzić pod sobą firmę. Tak więc dysponują kapitałem zakładowym, umową, a także numerami NIP, KRS i REGON, które potwierdzają uzyskanie wpisów do poszczególnych instytucji.
Staż spółki przede podnosi wiarygodność danej jednostki. Zwiększona zdolność kredytowa jest niezwykle istotna zwłaszcza na początku prowadzenia działalności gospodarczej, gdy firma potrzebuje środków pieniężnych na rozwój.

W imieniu firmy, której jestem przedstawicielem sprzedam 2 letnią spółkę z o.o. Gwarantuje wyłącznie czyste podmioty nigdy nie prowadzące pod sobą działalności. Zakup takiej jednostki zapewnia szybki i bezpieczny start.