S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Sprzedam firmę Warszawa

Wizja rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej w Warszawie okazuje się bardzo kuszącą opcją dla wielu osób. Nic dziwnego, ponieważ jest to stolica, a więc centralne miasto w Polsce, które jest zarówno zamieszkane przez bardzo liczne grono osób, jak i odwiedzane przez wielu turystów. Wiąże się to z tym, iż występuje tam bardzo dobrze prosperujący rynek zbytu, co najprościej pisząc pozwala z łatwością pozyskać Klientów.

Osoby, które są zainteresowane rozpoczęciem własnej działalności właśnie w Warszawie zachęcamy do zainteresowania się naszym ogłoszeniem „sprzedam firmę Warszawa”. Swoim Klientom dajemy możliwość na zakup u nas gotowej spółki z o.o., która od kilku lat cieszy się największym powodzeniem wśród przedsiębiorców. Rozwiązanie zakupu spółki z o.o. pozwala znacznie zaoszczędzić czas, gdyż w porównaniu do tradycyjnej rejestracji spółki trwa 1-3 dni, a nie 3-4 tygodnie.

Pracując od wielu lat w tej branży, przekonaliśmy się o tym, iż kluczem do sukcesu są najczęściej proste rozwiązania. Takim właśnie rozwiązaniem bez wątpienia jest nasza oferta „sprzedam firmę Warszawa”. Na obecną chwile możemy pochwalić się bardzo szerokim gronem Klientów, którzy zdecydowali się podjąć z nami współpracę i nabyli gotową spółkę z siedzibą w Warszawie.

Jesteś zainteresowany? Zatem zapraszamy do kontaktu!