S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.

POMOC W REJESTRACJI FUNDACJI S24

Oferujemy pomoc dla osób, które chcą założyć fundację online, w S24. Przeprowadzamy procedurę rejestracji fundacji w imieniu klienta.

SKONTAKTUJ SIĘ JUŻ DZIŚ, ABY POZNAĆ OFERTĘ: 12 376 71 64


Sprzedam spółkę Grudziądz

Gotowe spółki na sprzedaż to rozwiązanie korzystne dla wielu przedsiębiorców. Kupując jedną z nich, jej nowy właściciel może rozpocząć działalność już w kilka dni - jest to zdecydowanie krótszy czas, niż w przypadku rejestracji tradycyjnej. Nie dziwi zatem, że coraz częściej w wyszukiwarkach internetowych pojawiają się hasła typu ?sprzedam spółkę Grudziądz?. Takie oferty zachęcają przede wszystkim tych, którym szczególnie zależy na czasie - a jest to częsta sytuacja, zwłaszcza w biznesie.

Nasze biuro oferuje czyste spółki na sprzedaż, bez historii. Nabywając jedną z nich mogą Państwo być pewni, że stają się właścicielem podmiotu, który nie prowadził wcześniej działalności i nie ma żadnych zobowiązań. Posiadamy spółki świeże, jak i takie z dłuższym stażem - tylko od Państwa preferencji zależało będzie, jaka spółka stanie się Waszą własnością.

Nasze biuro świadczy usługi na terytorium całej Polski, dlatego również osoby zainteresowane ofertą ?sprzedam spółkę Grudziądz? będą mogły skorzystać z naszej propozycji. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań - prosimy o kontakt. Postaramy się udzielić Państwu wszelkich potrzebnych informacji.