S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Sprzedam spółkę Kielce

Sprzedam spółkę Kielce - decydując się na skorzystanie z oferty i zakup gotowego przedsiębiorstwa, Klient będzie poszukiwał podmiotu gospodarczego, który został zarejestrowany w centrum miasta. Firmy zewnętrzne świadczące usługę sprzedaży jednostek gospodarczych w swoich ofertach posiadają zarówno spółki stażowe, jak i nowe, czyste oraz te z historią działalności, z różnymi wpisami np. do VAT i VAT UE, albo wyposażone w NIP i REGON.

Przedsiębiorca może dostosować do swojego pomysłu na biznes i potrzeb podmiot gospodarczy, który będzie najbardziej dopasowany np. pod względem zakresu przedmiotów PKD, uzyskanych pozwoleń i licencji lub określonej lokalizacji siedziby.

Oferta ?sprzedam spółkę Kielce? to oferta dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z prowadzeniem firmy, ale nie chcą tracić czasu m.in. na uzyskanie niezbędnych numerów identyfikacyjnych i innych dokumentów - gotowe podmioty gospodarcze utworzone w celu dalszej sprzedaży zostały już wcześniej zarejestrowane, posiadają wpis do Krajowego Rejestru Sądowego, atrakcyjną lokalizację w województwie świętokrzyskim, a także opłacony kapitał zakładowy.