S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Sprzedam spółkę pod dotacje

Wielu przedsiębiorców nie zdaje sobie sprawy z tego jak pomocne w rozwoju firmy mogą okazać się dotacje unijne. Często rezygnują ze starań związanych z ich pozyskaniem, ponieważ z góry zakładają, że ich wniosek zostanie odrzucony. Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na pozyskanie środków finansowych z UE?

?Sprzedam spółkę pod dotacje? to ogłoszenie skierowane do osób, które chcą otworzyć biznes i marzą o późniejszym pozyskaniu dofinansowania. ?Świeżo? założone firmy nie wzbudzają zaufania członków Komisji Europejskiej co sprawia, że wniosek zostaje odrzucony już w początkowych etapach. Korzystnym rozwiązaniem jest zakup spółki, która posiada staż. Taki sposób sprawi, że spółka będzie postrzegana w sposób wiarygodny zarówno w oczach Klientów, jak i Komisji rozpatrującej wnioski o pozyskanie dotacji unijnej.

Oferujemy szeroki wachlarz stażowych spółek. Dajemy Klientom możliwość wyboru spółki, która będzie fundamentem jego działalności.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Sprzedajemy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością posiadające czystą historię gospodarczą.