S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Sprzedam spółkę Poznań

Poznań to idealne miejsce na założenie własnej działalności gospodarczej. Dużo mieszkańców i turystów sprawia, że nietrudno znaleźć klientów, a także firmy, z którymi można nawiązać współpracę.

Podmiot gospodarczy zazwyczaj prowadzony jest w formie spółki, co wiąże się z przejściem długiej i problematycznej rejestracji. Proce ten trwa od kilku dni do nawet kilku tygodni, a dodatkowo przedsiębiorca ma obowiązek wypełnić wiele wniosków i formularzy.

Aby zaoszczędzić sobie czas i niepotrzebny stres, warto skorzystać z oferty “sprzedam spółkę poznań”. Oferta ta jest w pełni przygotowana do tego, aby natychmiast rozpocząć działalność na rynku. Cały proces zajmie ok 24 godzin, a przedsiębiorca będzie miał za zadanie wyłącznie podpisać wniosek. Wszystkimi formalnościami zajmą się nasi specjaliści, którzy przygotują wszystkie dokumenty i dostarczą je do odpowiednich instytucji. Nasza spółka jest w pełni czysta co oznacza, że nigdy nie prowadziła działalności gospodarczej i nie jest zadłużona. Skorzystanie z tej oferty jest w pełni bezpieczne. Jednostka gospodarcza posiada już NIP, REGON, KRS i opcjonalnie VAT.

Nasza firma oferuje sprzedaż podmiotów gospodarczych w największych miastach w Polsce, w tym także w Poznaniu. Jeżeli jesteś zainteresowany to zapraszamy do kontaktu.