S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Sprzedam spółkę Sosnowiec

Założenie spółki to skomplikowany i czasochłonny proces formalności w celu uzyskania niezbędnych wpisów do rejestrów potrzebnych, aby móc legalnie prowadzić działalność. Przedsiębiorcy, którzy posiadają własny pomysł na biznes z reguły chcą go realizować jak najszybciej - w tym przypadku długotrwała procedura może bardzo zniechęcić.

Inną możliwością, z której korzystać zaczęło coraz więcej osób jest zakup gotowej spółki. Oferta sprzedam spółkę Sosnowiec to usługa, w której przedmiotem sprzedaży jest podmiot gospodarczy, który został już wcześniej zarejestrowany w centrum miasta, posiada numery identyfikacyjne i opłacony minimalny kapitał zakładowy. Decydując się na ofertę firmy zewnętrznej Klient może zaoszczędzić czas, a w przypadku ubiegania się o dotację lub kredyt dokonać zakupu jednostki gospodarczej, która posiada określony czas trwania na rynku - dzięki temu jest wiarygodniejszym podmiotem.

Oferta ?sprzedam spółkę Sosnowiec? skierowana jest dla każdego przedsiębiorcy, który poszukuje gotowej firmy zdolnej do prowadzenia pierwszych działań na rynku już w dniu zakupu.