S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.

POMOC W REJESTRACJI FUNDACJI S24

Oferujemy pomoc dla osób, które chcą założyć fundację online, w S24. Przeprowadzamy procedurę rejestracji fundacji w imieniu klienta.

SKONTAKTUJ SIĘ JUŻ DZIŚ, ABY POZNAĆ OFERTĘ: 12 376 71 64


Sprzedam spółkę Toruń

Sprzedam spółkę Toruń - gotowe spółki to podmioty gospodarcze, które utworzone zostały przez zewnętrzne firmy w celu dalszej odsprzedaży i cieszą się coraz większym rozgłosem. Przedsiębiorca, który dokona zakupu jednostki gospodarczej zaoszczędzi czas m.in. na procedurze rejestracji i będzie mógł skorzystać z kompleksowej usługi profesjonalistów.

Zakup biznesu jest łatwiejszą opcją, niż samodzielne założenie przedsiębiorstwa, ponieważ w niektórych przypadkach osoba fizyczna zmuszona będzie do uzyskania odpowiednich pozwoleń na rozpoczęcie działalności, a w przypadku gotowego podmiotu gospodarczego, który został utworzony przez firmę zewnętrzną jednostka może już posiadać określone licencję, wpisy do VAT i inne niezbędne dokumenty do uzyskania pozwolenia na wykonywanie usług lub sprzedaż towarów.

Podsumowując, oferta "sprzedam spółkę Toruń" dedykowana jest każdej osobie, która ceni sobie czas i wygodę, a ponadto posiada pomysł na biznes i chce go zrealizować jak najszybciej. Klient może w ciągu jednego dnia dokonać zakupu podmiotu gospodarczego i rozpocząć pierwsze czynności - wystawiać faktury, wykonywać zlecenia czy brać udział w przetargach.