S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.

POMOC W REJESTRACJI FUNDACJI S24

Oferujemy pomoc dla osób, które chcą założyć fundację online, w S24. Przeprowadzamy procedurę rejestracji fundacji w imieniu klienta.

SKONTAKTUJ SIĘ JUŻ DZIŚ, ABY POZNAĆ OFERTĘ: 12 376 71 64


Sprzedam spółkę w Warszawie

W dzisiejszym artykule, chcielibyśmy omówić dla Państwa kwestię tego, dlaczego warto zainteresować się ofertami typu "sprzedam spółkę w Warszawie". Otóż jak się okazuje, przedmiotem tych ofert są spółki gotowe do rozpoczęcia działalności.

Żyjemy w czasach bardzo zabieganych, kiedy czas jest jedną z najcenniejszych wartości. Dlatego też wielu przedsiębiorców chcących rozpocząć własną działalność gospodarczą, przeraża się na myśl o długotrwałym i skomplikowanym procesie rejestracyjnym danej spółki.

Warto pamiętać, iż spółki gotowe spółki oferowane na sprzedaż mogą posiadać krótszy, bądź dłuższy staż na danym rynku. Gotowe spółki, które akurat znajdują się w naszej ofercie, są całkowicie bezpieczne i czyste od jakichkolwiek zadłużeń, co możemy na życzenie każdego Klienta potwierdzić notarialnie. Ważne jest także to, iż oferowane przez nas spółki posiadają już przydzielone numery takie, jak NIP, KRS, REGON.

Jako firma działająca już na rynku od wielu lat, możemy pochwalić się szerokim gronem zadowolonych Klientów, którzy zdecydowali się skorzystać z naszych usług. Jeśli zatem ktoś z Państwa jest zainteresowany współpracą z naszą firmą, zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami.