S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Sprzedam spółkę z o.o. ze zdolnością kredytową

W trakcie prowadzenia działalności zdarzają się nieplanowane wydatki i okazje do dokonania inwestycji, które wymagają nakładu finansowego. Spółki w takich sytuacjach mogą postarać się o kredyt albo pożyczkę, o ile tylko posiadają zdolność kredytową.

Zdolność kredytową na podstawie własnych kryteriów określają poszczególne instytucje finansowe. Przed udzieleniem kredytu analizują one parametry danego podmiotu gospodarczego, takie jak wysokość generowanych przychodów, staż na rynku czy terminować regulowania zaciągniętych zobowiązań.


Zachęcamy do lektury innych wpisów:
Odrzucenie wniosku o rejestrację spółki z o.o.
S24 spółka z oo
Zmiana adresu w KRS


Nowe, świeżo założone spółki niestety nie posiadają zdolności kredytowej. Ich właściciele nie mają jak udowodnić swojej wiarygodności i zagwarantować, że wywiążą się z zaciągniętych zobowiązań i spłacą kredyt na czas. Rozwiązaniem dla tych przedsiębiorców jest zakup spółek z historią, Jest to jednak duży wydatek, sięgający nawet kilkudziesięciu tysięcy, na który większość z początkujących przedsiębiorców nie może sobie pozwolić. Przyszłym właścicielom firm, którzy posiadają ograniczone środki zaleca się zakup spółek stażowych, które dzięki temu że od kilku miesięcy czy lat funkcjonują na rynku, budzą zaufanie instytucji finansowych i znacznie zwiększają szanse na pozyskanie kredytu.

Rejestracja spółki znacznie bezpieczniejszym rozwiązaniem niż jej zakup

Warto podkreślić, że zakup spółek z historią wiąże się z ryzykiem zakupu spółki posiadającej zobowiązania. Z tego powodu zachęcamy do skorzystania z pomocy naszych specjalistów w zakresie szybkiej rejestracji spółki z o.o.

Zainteresowanych procedurą rejestracji spółki z o.o. zachęcamy do kontaktu. Oferujemy szybką rejestrację spółki w jeden dzień - sprawne przeprowadzenie procedury założenia firmy.Skontaktuj się z nami już teraz!


Telefon: +12 376 71 64

e-mail: s24@s24.org.pl📲Przejdź do wersji mobilnej artykułu