S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Sprzedaż spółek z o.o. Gdańsk

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością stanowi najczęściej wybieraną formę prawną prowadzenia działalności w naszym kraju. Przedsiębiorcy decydują się na nią z uwagi na zalety, z jakimi się wiąże:

1. Ograniczona odpowiedzialność wspólników – za zobowiązania wobec wierzycieli odpowiadają wspólnicy, ich odpowiedzialność ograniczona jest tylko do wysokości wniesionych udziałów.

2. Osobowość prawna – spółka może we własnym imieniu nabywać prawa, nieruchomości, dobra rzeczowe, zaciągać zobowiązania, pozywać i być pozywaną.

3. Niski kapitał zakładowy – minimalny kapitał zakładowy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością wynosi 5 tysięcy złotych.

4. Dostępność – można za jej pośrednictwem prowadzić prawie wszystkie rodzaje działalności, może być powoływana w prawie każdym celu.

5. Możliwość ominięcia ZUS – jeśli w spółce występuje co najmniej dwóch właścicieli nie muszą oni odprowadzać składek ZUS.

Niewielu przyszłych przedsiębiorców decyduje się na przeprowadzenie procedury rejestracji spółki, większość decyduje się na jej zakup, ponieważ:

1. W odróżnieniu od czasochłonnej rejestracji nie trzeba czekać na odpowiedzi z urzędów i rozpatrzenie wniosków dlatego zakup trwa maksymalnie 3 dni.

2. Jeśli zdecydujemy się dokonać zakupu w firmie sprzedającej podmioty gospodarcze, jej pracownicy dopełnią wszelkich formalności w naszym imieniu: sporządzą umowę, przygotują dokumenty i zaktualizują dane w KRS.

3. Możliwy jest zakup nie tylko nowej, świeżej spółki, ale również i stażowej, kilkuletniej lub kilkumiesięcznej, która zwiększy szanse na pozyskanie dotacji lub dofinansowania.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą – oferujemy gotowe spółki z o.o. na sprzedaż. Dla osób myślących o założeniu nowej działalności od podstaw, mamy w ofercie pomoc w procesie jej rejestracji. Nasi eksperci udzielają pomocy w sporządzaniu niezbędnych dokumentów, jak i zrozumieniu często bardzo skomplikowanych przepisów prawa. Świadczone przez nas usługi są dostosowywane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Posiadamy bardzo atrakcyjne ceny!