S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Sprzedaż spółek z o.o. Rzeszów

Zakup spółki z ograniczoną odpowiedzialnością stanowi najlepszy sposób na rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej. Pozwala on ominąć wszelkie formalności związane z rejestracją firmy i umożliwia wejście na rynek ze swoją ofertą nawet w 2 dni. Zakup spółki stanowi w pełni bezpieczne rozwiązanie jeśli skorzysta się z usług profesjonalnej firmy, która poświadczy o tym, że spółka nie ma zadłużenia ani żadnych ukrytych zobowiązań. Zakup takiego podmiotu jest w zasadzie równoznaczny z przeprowadzeniem procedury rejestracji ponieważ w efekcie otrzymuje się gotowy do podjęcia działalności podmiot gospodarczy, jest jednak o wiele mniej skomplikowany i czasochłonny.

Nasza firma również oferuje sprzedaż gotowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Jeszcze do niedawna prowadziliśmy działalność tylko na terenie małopolski, dziś dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii jesteśmy w stanie zaoferować współpracę klientom z całej Polski.

Oferujemy szeroki wybór spółek. Nasi klienci mają możliwość zakupu zarówno nowych, jak i stażowych spółek. Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o kontakt.