S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Sprzedaż spółek z o.o. w Warszawie

Warszawa to miasto, w którym zakładanych jest najwięcej firm. W statystykach wyraźnie widać, że to właśnie w stolicy firmy rozwijają się najprężniej. Niestety założenie firmy w tym mieście jest czasochłonne. Proces ten trwa długo ze względu na powolną pracę sądów oraz ogromną liczbę składanych wniosków o wpis do Krajowego Rejestru Sądowego.

Przedsiębiorcy planujący podjęcie tam swojej działalności mają do wyboru rejestrację podmiotu gospodarczego, która wiąże się z mnóstwem formalności oraz długotrwałym oczekiwaniem na rozpatrzenie wniosku lub skorzystanie z usług firmy oferującej sprzedaż spółek z o.o. w Warszawie. Drugie rozwiązanie, chociaż budzi pewne obawy przedsiębiorców, większość jednak decyduje się na zakup z uwag na ogrom korzyści z jakimi się wiąże.

Sprzedaż spółek z o.o. w Warszawie to całkowicie bezpieczna usługa, w ramach której pracownicy firmy, z którą podejmuje się współpracę przygotowują wszystkie dokumenty oraz organizują spotkanie u notariusza, na którym wszystkie udziały spółki przejmowane są przez nowego nabywcy. Dzięki temu przedsiębiorca nie musi zajmować się żadnymi formalnościami i zyskuje szansę na rozpoczęcie działalności w 3 dni.