S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Sprzedaż spółki z otwartym kontem bankowym

Nasza oferta została w ostatnim czasie wzbogacona o nową usługę, którą jest sprzedaż spółki z otwartym kontem bankowym. Jest ona kierowana głównie do osób, które w szybkim czasie pragną rozpocząć własną działalność gospodarczą, pomijając całą skomplikowaną procedurę rejestracyjną spółek w Polsce.

Posiadanie już konta bankowego przez spółkę jest nie lada zaletą dla danej jednostki, gdyż w sytuacji ubiegania się o dofinansowanie unijne, bądź kredyt bankowy, przedsiębiorca posiada już rachunek bankowy, na który mogą zostać przelane owe pieniądze. Wówczas nie ma konieczności załatwiania wszystkich formalności w pośpiechu, aby zdążyć w odpowiednim terminie. Prócz tego jest to kwestia istotna w odniesieniu do firmowych rozliczeń. Mimo tego, że co prawda istnieje przepis pozwalający na wykorzystanie w celu rozliczeń konta prywatnego, aczkolwiek z doświadczenia wiemy, iż rozsądniejszym rozwiązaniem jest posiadanie odrębnego konta dla prowadzonej firmy. Pozwala to nie tylko chronić prywatne pieniądze przedsiębiorcy w sytuacji ewentualnej kontroli skarbowej, ale również daje możliwość przejrzystego spojrzenia na finanse przedsiębiorstwa, co daje możliwość efektywnego planowania działań przedsiębiorstwa.

Jesteś zainteresowany naszą usługą, którą jest sprzedaż spółki z otwartym kontem bankowym? Zatem zapraszamy do kontaktu!