S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.

POMOC W REJESTRACJI FUNDACJI S24

Oferujemy pomoc dla osób, które chcą założyć fundację online, w S24. Przeprowadzamy procedurę rejestracji fundacji w imieniu klienta.

SKONTAKTUJ SIĘ JUŻ DZIŚ, ABY POZNAĆ OFERTĘ: 12 376 71 64


CIT

CIT w 2019 roku

W dniu 13 listopada 2018 r. Prezydent podpisał projekt ustawy o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, osób prawnych oraz niektórych innych ustaw.

Szczególne znaczenie ma zmiana polegająca na obniżeniu stawki podatku CIT z obecnie 15% na 9% w odniesieniu do małych podatników oraz podatników rozpoczynających prowadzenie działalności gospodarczej. Nowa stawka będzie obejmowała przychody inne niż z zysków kapitałowych, a więc wyłącznie przychody z tzw. działalności operacyjnej przedsiębiorstwa.

Zmiana wysokości CIT 2017

Płacenie podatku dochodowego to obowiązek każdego przedsiębiorcy. Stawka podatku dochodowego od osób prawnych jeszcze do niedawna dla wszystkich płatników była taka sama i wynosiła 19%. Od 1 stycznia 2017 roku obowiązuje nowa stawka w wysokości 15%. Obowiązuje ona głównie małych podatników oraz nowopowstałe przedsiębiorstwa.

Niższa stawka CIT 2017

Stawka podatku dochodowego od osób prawnych jeszcze do niedawna wynosiła dla wszystkich podmiotów 19%. W styczniu tego roku została wprowadzona ustawa, według której zmieniła się stawka podatku CIT dla wybranych podmiotów. Niższa stawka CIT 2017 w wysokości 15% obowiązuje małych podatników oraz nowe firmy, które nie powstały w wyniku określonych w przepisach działaniach restrukturyzacyjnych. Małym podatnikiem jest przedsiębiorstwo, które w danym roku podatkowym osiągnęło przychody ze sprzedaży wraz z należnym podatkiem od towarów i usług nie wyższe niż równowartość 1,2 mln euro.

Zmiana wysokości CITu

Od tego roku nastąpiła zmiana wysokości CITu. Już od stycznia weszły nowe przepisy, które mówią o tym, że mali podatnicy mogą skorzystać z opodatkowania na preferencyjnych stawkach. Ile obecnie wynosi podatek CIT?

Subscribe to RSS - CIT