S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


jak założyć firmę

Pomoc w założeniu spółki e-formularze

Od lipca 2021 roku dla wielu sposób rejestracji spółki zobowiązuje do dostosowania się do zmian wprowadzonych w celu usprawnienia oraz przyspieszenia procedur przeprowadzanych w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Obecnie wnioski rejestracyjne, dokumenty oraz formularze mogą być składane wyłącznie w formie elektronicznej. Papierowe wnioski nie będą rozpatrywane przez sądy rejestrowe.

Rejestracja spółek Gliwice

Zakładanie spółek z ograniczoną odpowiedzialnością to dla przedsiębiorców proces ciężki do pokonania. Skompletowanie odpowiednich dokumentów i dostarczenie ich w odpowiednim terminie do urzędu, przerasta dużą część początkujących biznesmenów, którzy bardzo często rezygnują ze swoich planów.

Mówimy STOP! Firmy taka jak nasza powstają, aby wspomóc przedsiębiorców już na początku prowadzenia firmy. Zajmujemy się przygotowaniem wniosków i formularzy niezbędnych do zarejestrowania jednostki gospodarczej.

Jaką spółkę wybrać?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, jaką spółkę wybrać oraz jak poprawnie otworzyć własną działalność. Dlaczego te dwa pytania są tak istotne? Pierwsze zadawane jest najczęściej w momencie, gdy dochodzi do wyboru formy prawnej. I tak, mają Państwo do wyboru spółkę komandytową, cywilną, jawną, akcyjną, z ograniczoną odpowiedzialnością itp.

Każdy z tych rodzajów posiada własne i indywidualne cechy. Dzięki temu, wybrana forma może dać odpowiednie korzyści i zalety.

Zmiany w procedurze zakładania spółki online

Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przez Internet w trybie S24 to dobry sposób na szybkie otwarcie własnej firmy. Przedsiębiorców czekają jednak spore zmiany w procedurze zakładania spółki online.

Dotychczas, aby założyć spółkę w S24 wystarczył zwykły e-podpis. Przepisy regulujące ten aspekt mają zostać zaostrzone. Projekt ustawy przewiduje wprowadzenie konieczności posługiwania się kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem ePUAP w przypadku zakładania spółki online.

Subscribe to RSS - jak założyć firmę