S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


prowadzenie firmy

Zmiana danych w eKRS

Zmiana danych w eKRS jest możliwa od lipca, ponieważ w tym terminie został uruchomiony elektroniczny dostęp do Krajowego Rejestru Sądowego.

Co jest wymagane?

Bezpieczny podpis elektroniczny, który pozwoli potwierdzić tożsamość na wnioskach, formularzach, dokumentach składanych do eKRS, a także podczas korespondencji z sądami rejestrowymi i pozostałym urzędami. Osoby planujące korzystać z eKRS muszą zaopatrzyć się w jedno z poniższych narzędzi:
- profil zaufany
- kwalifikowany podpis elektroniczny

Co zrobić żeby nie płacić ZUS?

Wielu polskich przedsiębiorców, jeszcze przed rozpoczęciem prowadzenia własnej działalności gospodarczej zastanawia się jak ograniczyć koszty jej prowadzenia i co zrobić żeby nie płacić ZUS.

Spółka a ZUS

Stawki na ZUS w naszym kraju są stosunkowo wysokie i nadmiernie obciążają budżety początkujących przedsiębiorców, którzy często na początku prowadzenia działalności gospodarczej borykają się z licznymi problemami finansowymi.

Sposoby na zwolnienie z ZUS w spółce

Każda, nawet najmniejsza możliwość dokonania oszczędności, szczególnie na początku prowadzenia własnej działalności, jest dla przedsiębiorców bardzo cenna. Koszty, które wiążą się z rozpoczynaniem prowadzenia swojej firmy często zniechęcają. Wielu nie zdaje sobie sprawy z tego jak wiele jest możliwości zminimalizowania kosztów.

Niższa stawka CIT 2017

Stawka podatku dochodowego od osób prawnych jeszcze do niedawna wynosiła dla wszystkich podmiotów 19%. W styczniu tego roku została wprowadzona ustawa, według której zmieniła się stawka podatku CIT dla wybranych podmiotów. Niższa stawka CIT 2017 w wysokości 15% obowiązuje małych podatników oraz nowe firmy, które nie powstały w wyniku określonych w przepisach działaniach restrukturyzacyjnych. Małym podatnikiem jest przedsiębiorstwo, które w danym roku podatkowym osiągnęło przychody ze sprzedaży wraz z należnym podatkiem od towarów i usług nie wyższe niż równowartość 1,2 mln euro.

Zmiana wysokości CITu

Od tego roku nastąpiła zmiana wysokości CITu. Już od stycznia weszły nowe przepisy, które mówią o tym, że mali podatnicy mogą skorzystać z opodatkowania na preferencyjnych stawkach. Ile obecnie wynosi podatek CIT?

Subscribe to RSS - prowadzenie firmy