S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Usługa dotycząca zakładania spółek

W głowach coraz to większej grupy przedsiębiorców pojawia się chęć osiągnięcia sukcesu. Mają marzenie, aby prowadzić firmę oraz generować jak największe zyski. Często jednak decydują się na ryzykowne cięcie kosztów już w początkowych etapach przygody z firmą i zakładają firmę samodzielnie. Dlaczego to niebezpieczne rozwiązanie?

Jeżeli przedsiębiorca posiada odpowiednią wiedzę na temat aktualnych przepisów to może zdecydować się na samodzielną rejestrację. W tym drugim przypadku, czyli jeśli nie wie nic o obowiązujących przepisach oraz nie potrafi ich stosować może spowodować wiele szkód zarówno sobie jak i firmie. Co zrobić, aby właściwie wejść na drogę do sukcesu? Najkorzystniejszym rozwiązaniem jest usługa dotycząca zakładania spółek. Nasza oferta skierowana jest do osób, które planują otworzyć własny biznes, ale nie chcą robić tego samodzielnie. Nasi specjaliści założą firmę, dokonają wszelkich formalności. Przyszły przedsiębiorca otrzymuje w pełni założoną firmę, sam musi dokonać tylko kilka podpisów.

Jeżeli są Państwo zainteresowani świadczonymi przez nas usługami to zapraszamy do kontaktu w celu poznania ich bliżej. Chętnie przedstawimy dokładne dane na temat naszych usług. Odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy.