S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Zakładanie sp w Warszawie

Spółka to forma działalności, na którą decyduje się wielu przedsiębiorców. Posiadają wiele zalet, które przemawiają na korzyść takiego rozwiązania. Jednak zakładanie sp w Warszawie to proces, który może zająć wiele czasu.

Zakładając spółkę, musimy zatroszczyć się o kilka formalności, nieuniknionych w całym procesie. Po pierwsze, konieczna będzie wizyta u notariusza, w celu sporządzenia potrzebnych dokumentów. Kolejnym krokiem jest rejestracja firmy w Krajowym Rejestrze Sądowym. Ten etap jest zdecydowanie najdłuższy - może potrwać nawet kilka tygodni. Dla wielu początkujących przedsiębiorców, pełnych zapału i pomysłów na rozwijanie biznesu, może to być zniechęcające. Dlatego możliwy jest też zakup gotowej spółki. Założona wcześniej, w zgodzie ze wszystkimi procedurami, jest gotowa do działania praktycznie od razu po zakupie. Jedyne formalności, jakie zostają do załatwienia to kosmetyczne zmiany, jak np. zmiana nazwy czy adresu firmy.

Warto zapoznać się z ofertą biur, które profesjonalnie zajmują się zakładaniem spółki. Można się z nimi spotkać w całej Polsce, także w Warszawie. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi można rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące kupna. Może nawet okazać się, że zakładanie sp w warszawie nie będzie już potrzebne - w końcu te gotowe tylko czekają na to, by je przejąć i rozwinąć w duże biznesy.