S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Zakładanie spółek Chorzów

Masz swój plan na własną działalność gospodarczą, ale nie wiesz jak się zabrać za rejestrację spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Myślisz, że sam nie jesteś w stanie podołać temu wyzwaniu? Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, czy samodzielnie jesteś w stanie założyć jednostkę, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Nasza firma od kilkunastu lat pomaga przedsiębiorcom z różnych części Polski w rejestracji podmiotu. Zajmujemy się zarówno doradztwem, jak i pomocą w przygotowaniu dokumentów i dostarczeniem ich do urzędu.

Rozumiemy, że Państwa wiedza prawna może nie wystarczyć do założenia spółki. Dzieje się tak, gdyż przepisy dotyczące rejestracji bardzo często ulegają zmianom. W związku z tym postanowiliśmy stworzyć ofertę, która uprości Państwu ten proces. Zdajemy sobie sprawę jak bardzo skomplikowana może być procedura rejestracyjna dla osób, które nigdy wcześniej nie miały z tym nic do czynienia, chcemy zatem pomóc tak, aby cały proces przebiegł szybko i sprawnie. W związku z tym, w imieniu Klienta załatwiamy wszystkie wymagane dokumenty oraz formalności. W następnej kolejności składamy wszystkie te dokumenty w odpowiednich urzędach oraz instytucjach. Klient docelowo otrzymuje komplet wszystkich dokumentów poświadczających to, iż spółka została poprawnie zarejestrowana.