S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Zakładanie spółek Częstochowa

Zakładanie spółek z ograniczoną odpowiedzialnością w miejscach takich, jak Częstochowa, to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą mieć gwarancję, że ich biznes przyniesie im wiele korzyści.

Samodzielna rejestracja to duże wyzwanie dla początkującego przedsiębiorcy, ponieważ ilość formularzy jaką trzeba wypełnić, aby spółka zaczęła istnieć, wiąże się z koniecznością posiadania dużej wiedzy. Jeżeli obawiasz się, że możesz nie podołać temu zadaniu, nie ryzykuj. Istnieją inne możliwości, aby Twój wymarzony podmiot gospodarczy zaistniał, a Ty nie będziesz denerwować się, że coś pójdzie nie tak. Wiele firm zajmuje się rejestracją spółek. Zgłaszając się do nich masz gwarancję, że wszystko przejdzie zgodnie z planem. Profesjonalne firmy przejdą przez ten długoterminowy proces znaczne szybciej niż osoba prywatna.

Ostatnia opcja, która jest najszybsza i najbezpieczniejsza to zakup gotowej jednostki gospodarczej. Oferowane jednostki są w pełni bezpieczną inwestycją, a dodatkowo posiadają one wszystkie potrzebne numery NIP, REGON, KRS, a także dysponują minimalnym kapitałem zakładowym w wysokości 5000 złotych oraz profesjonalnie przygotowaną umową spółki z o.o..