S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Zakładanie spółek Gliwice

Istnieje wiele możliwości na założenie własnej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Najbardziej powszechną jest samodzielna rejestracja podmiotu gospodarczego. Jest to jednak proces skomplikowany, powodujący, że wielu przedsiębiorców nie decyduje się na dokończenie rejestracji, tylko rezygnuje na wcześniejszym etapie.

Aby zapobiec takim sytuacją profesjonalne firmy zdecydowały się na pomoc właścicielom w przygotowaniu dokumentów i złożeniu ich w odpowiednich instytucjach. Nie da się ukryć, że rozwiązanie to oprócz korzyści płynących z oszczędności czasu, ma wiele innych m.in. oszczędność pieniędzy, stresu oraz niepotrzebnego biegania po urzędach. Rozwiązanie to bardzo podoba się Klientom, gdyż to oni decydują jak będzie wyglądać ich spółka i przekazują te informacje wynajętym ekspertom.

Inną również korzystną opcją, jest zakup gotowego podmiotu gospodarczego. Jest to spółka z o.o., która już została zarejestrowana tzn. posiada niezbędne numery, a przedsiębiorca może wejść w jej posiadanie już następnego dnia. Rozwiązanie to umożliwia zakup podmiotu stażowego, dzięki czemu z łatwością mogą ubiegać się Państwo o dotację, bądź kredyt bankowy.