S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Zakładanie spółek Kielce

Rejestracja spółek Kielce wcale nie jest tak skomplikowanym procesem jak może się wydawać szerokiemu gronu początkujących przedsiębiorców. Jak się okazuje, aby wszystko przebiegło sprawnie i pomyślnie, należy podjąć odpowiednie kroki , które sprawią, że cały proces rejestracyjny przebiegnie szybko i pomyślnie.

Istnieje wiele sposobów, które umożliwią uproszczenie całej procedury, jednak najbardziej skutecznym jak się okazuje jest zlecenie rejestracji podmiotu profesjonalnej firmie. Nie da się ukryć, że rozwiązanie to w ostatnim czasie cieszy się bardzo dużą popularnością. Nawiązanie współpracy z tego typu firmą polega na tym, że Klient, na wcześniej umówionym spotkaniu, przedstawia swoje oczekiwania co do tego, jak powinna wyglądać jego spółka, a firma przyjmująca zlecenie w ciągu kilku dni stara się pozyskać taki podmiot rejestrując go w urzędzie.

Innym sposobem jest zakup gotowego podmiotu gospodarczego, który został już wcześniej założony i czeka w uśpieniu na Klienta. Jednostki te nigdy nie prowadziły żadnej działalności, przez co posiadają zupełnie czystą historię.