S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Zakładanie spółek Olsztyn

Przedsiębiorcy często zastanawiają się, jak wygląda zakładanie spółek w poszczególnych miastach. Wielu z nich nie ma świadomości, że przepisy dotyczące rejestracji poszczególnych spółek zostały zawarte w Kodeksie Spółek Handlowych, Kodeksie Cywilnym, a także różnego rodzaju rozporządzeniach, które do nich nawiązują. Wszystkie te dokumenty obowiązują na terenie całego kraju, co oznacza, że nie ma różnicy czy zakładamy spółkę w Olsztynie, czy w dowolnym innym miejscu. Jedyną różnicą jaką możemy dostrzec jest czas spędzony w urzędach, jednak w każdym przypadku pochłania on bardzo dużo czasu.

Sposobem na skrócenie procesu rejestracyjnego jest nawiązanie współpracy z firmą, która zajmuje się rejestracją spółek na co dzień. Specjaliści oferują pomoc w przeprowadzeniu całej procedury - sporządzenie oraz skompletowanie całej dokumentacji, a także załatwianie wszystkich formalności w urzędach.

Inną również korzystną opcją jest zakup gotowej jednostki gospodarczej. Rozwiązanie to skraca cały proces do minimum, ponieważ swoją spółkę możesz otrzymać już następnego dnia po dokonaniu transakcji.