S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Zakładanie spółek w Warszawie

W całej Polsce, w tym także w Warszawie jedną z najpopularniejszych form prowadzenia działalności gospodarczej jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Posiada ona wiele zalet, z których przedsiębiorcy często korzystają. Zakładanie spółek w Warszawie możliwe jest w sposób tradycyjny - w urzędzie oraz zdalnie - przez Internet.

Nierzadko przyszli przedsiębiorcy decydują się na rejestrację spółki z o.o. przez Internet. Sposób ten pozwala na znacznie szybsze założenie przedsiębiorstwa. Spółkę zakłada się na specjalnej platformie teleinformatycznej udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Zakładanie spółek w Warszawie zdalnie trwa maksymalnie 24 godziny od chwili przesłania wniosku do wybranego wcześniej sądu rejonowego.

Rejestrując spółkę zdalnie nie muszą Państwo martwić się sporządzaniem dokumentów oraz wysokimi kosztami notarialnymi. Założenie spółki z o.o. przez internet odbywa się bez udziału notariusza, wszystkie wzory dokumentów dostępne są w systemie. Do Państwa zadań będzie należało jedynie wybranie wzoru oraz uzupełnienie go danymi zakładanej firmy.