S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Zakładanie spółki z o.o. 2021

Jeżeli planują Państwo rozpocząć prowadzenie własnej firmy w oparciu o zasady działania spółki z ograniczoną odpowiedzialnością warto przybliżyć istotę tej formy prawnej. Spółka z o.o. należy do grona spółek kapitałowych. Założycielami tego typu spółki mogą być zarówno osoby fizyczne, jak i prawne. Warto tutaj zaznaczyć, że spółka z o.o. nie może zostać zarejestrowana przez inną jednoosobową spółką z o.o.

Zakładanie spółki z o.o. 2021 może zostać przeprowadzone w sposób tradycyjny lub za pośrednictwem systemu S24. Istotnie należy zwrócić uwagę na fakt, że wielu przyszłych właścicieli firm decyduje się na rejestrację spółki online, ponieważ uważają, że mogą dokonać samodzielnej rejestracji. Czy na pewno tak jest? Ogrom obowiązków do dopełnienia we właściwym czasie, przygotowanie odpowiedniej dokumentacji oraz złożenie jej w urzędach sprawia, że często wniosek o rejestrację spółki zostaje odrzucony z powodu błędów formalnych. Niezależnie od wybranej formy rejestracji, warto skorzystać z pomocy specjalistów, aby nie wydłużać procedury rejestracyjnej.

Nasze biuro oferuje zakładanie spółki z o.o. 2021 w korzystnych cenach. Profesjonalna pomoc specjalistów, którzy w Państwa imieniu dopełnią niezbędnych formalności rejestracyjnych.