S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Założenie firmy

Założenie firmy to pierwszy krok do uzyskania indywidualnego sukcesu. Jeżeli planują Państwo prowadzenie działalności gospodarczej, to polecamy gotowe spółki na sprzedaż. Podmioty gospodarcze zarejestrowane zostały w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz dodatkowo w VAT, mają opłacony kapitał zakładowy, a także sporządzoną pełną dokumentację. Gotowa spółka to coraz bardziej popularne i cenione rozwiązanie, ponieważ większość przedsiębiorców chce sprawnie i bez trudności otrzymać możliwość prowadzenia działalności gospodarczej.

Oferowane przez naszą firmę podmioty gospodarcze wolne są od zadłużeń, historii gospodarczej czy wad prawnych. Czyste przedsiębiorstwa wystawione na sprzedaż potwierdzone zostały przez poświadczenia w formie dokumentów oraz potwierdzenia notarialne.

Okres rozpatrywania wniosku przez sąd rejestracyjny trwać może kilka tygodni, podczas gdy naszą gotową spółkę prowadzić można już na następny dzień. Zwalniamy z formalności i długotrwałych procedur, a przedsiębiorcom umożliwiamy skupienie się na głównych aspektach firmy. Zapraszamy do kontaktu w celu zakupu gotowej spółki.