S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Zarejestrowanie Spółki w Polsce

Szybsza rejestracja spółek z o.o.
Ministerstwo Sprawiedliwości pracuje nas projektem dotyczącym skrócenia oczekiwania na numer NIP dla osób prawnych, w tym dla osób które będą chciały założyć spółkę z o.o. Obecnie czas oczekiwania na numer identyfikacji podatkowej to około 14 dni. Ministerstwa chce skrócić ten czas do 3 dni.
Będzie to możliwe po wprowadzeniu zmiana w ustawach w tym także w Kodekscie Pracy. Zdaniem Urzędu Skarbowego w 3 dni można dokonać wszelkich działań, aby przedsiębiorca otrzymał NIP.
Zmiana ta jest bardzo ważna, poniewać spowoduje ona szybszą rejestrację spółek w Polsce. Jest to skierowane do przedsiębiorców, którzy skarżyli się na zbyt długi proces rejestracyjny spółek. Rejestracja spółek może trwać obecnie nawet 1 miesiąc.
Miejmy nadzieję, że ułatwienie jednej z procedur nie spowoduje opóźnienia gdzie indziej. Oczywiście można założyć spółkę z o.o. przez system s 24, jednak z tego co się orientuje nie dużo osób korzysta z tego „ułatwienia” między innymi przez zbyt sztywną umowę. W s24 zakładając spółkę nie można zamieścić dodatkowych regulacji w umowie spółki, co byłoby bardzo przydatną funkcją. Późniejsze zmany w umowie to strata czasu (umawiania się na spotkanie z członkami, potem z notariuszem) oraz koszty (za każdą zmianę w umowie musimy zapłacić).