S24 - spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji online, jak i tradycyjnej.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy założenie spółki przez internet. Zalety takiego rozwiązania:

Dajemy gwarancję bezproblemowego przeprowadzenia rejestracji.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ rejestracja online upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni.

Firma w 24h - kompleksowa pomoc w założeniu spółki w 1 dzień.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu rejestracji spółki z o.o. z udziałem zagranicznej spółki.


Zmiana danych członka zarządu w KRS

Zarząd spółki ma za zadanie prowadzić jej sprawy i reprezentować ją na zewnątrz. W spółce z ograniczoną odpowiedzialnością członkowie zarządu powoływaniu i odwoływani są na mocy uchwały zgromadzenia wspólników. Każda zmiana w składzie członków zarządu spółki powinna zostać zgłoszona do Krajowego Rejestru Sądowego. Czas na wypełnienie i złożenie dokumentów aktualizujących zmianę wynosi 7 dni od dnia powołania lub odwołania członka zarządu.

Dokument zawierając zmianę jest wypełniany w postaci elektronicznej na e-formularzu do którego należy dołączyć odpowiednie załączniki. Rozpatrzenie wniosku ze zmianą powinno nastąpić przez sąd w ciągu kilku dni.

Zmiana danych członka zarządu w KRS związana jest z uiszczeniem opłaty sądowej za zmianę oraz opłaty MSiG za jej upublicznienie.

Jeśli zmiana danych członka zarządu w KRS dotyczy Państwa firmy, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy zajmą się całym procesem aktualizacyjnym i będą nadzorować wprowadzaną w KRS zmianę. Eksperci odpowiedzą również na wszelkie pytania i wyjaśnią zagadnienia związane ze zmianą danych w Krajowym Rejestrze Sądowym.