Wirtualne biuro na czym polega

Proces rejestracji firmy bez względu na jej formę prawną związany jest z koniecznością wskazania jej adresu i siedziby. Bardzo wielu przedsiębiorców świadczy swoje usługi zdalnie potrzebując do tego wyłącznie komputera z dostępem do internetu. Przykładami takich osób, które do wykonywania działalności nie potrzebują wynajmować fizycznego lokalu są np. informatycy, osoby z branży IT, nauczyciele e-learningu, projektanci czy tłumacze. Osoby te niejednokrotnie wynajmują mieszkania w których mieszkają i pracują od zewnętrznych osób, które nie wyrażają zgody na rejestrację w nich firm. Jeśli ktoś z Państwa jest w takiej sytuacji i szuka adresu wyłącznie pod rejestrację firmy oferujemy nasz e-adres! Wirtualne biuro na czym polega, ile kosztuje i jak działa – wyjaśnimy te kwestie.

Zachęcamy do lektury innych wpisów:
Założenie spółki z o.o.
Umowa spółki z o.o.
Jak założyć prostą spółkę akcyjną

 

Wirtualne biuro na czym polega

Nasza firma oferuje wynajem adresu pod założenie działalności gospodarczej czy spółki. Dysponujemy fizycznym lokalem w atrakcyjnej lokalizacji w Warszawie oraz w Krakowie. Firma w momencie rejestracji, jako swój adres wskazuje nasz adres wirtualnego biura. W ramach usługi oprócz adresu rejestracyjnego firmy zajmujemy się odbiorem korespondencji przychodzącej. Korzystanie z usługi wynajmu e-adresu rejestracyjnego jest w 100% zgodne z prawem i cieszy się dużą popularnością wśród przedsiębiorców.

Wynajem wirtualnego biura oferta
Dla naszych Klientów przygotowaliśmy trzy atrakcyjne pakiety usług, które między sobą różnią się zakresem usług dodatkowych i ceną. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszelkie pytania oraz przedstawimy szczegóły oferty.

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.