Wynajem wirtualnego biura

Korzystanie z wirtualnego biura pozwala zaoszczędzić czas i koszty związane z wynajmem tradycyjnej przestrzeni biurowej, jednocześnie zapewniając prestiżowy adres dla Twojej firmy.
Nasze biuro oprócz adresu rejestracujknego oferuje kompleksową obsługę korespondencji (informowanie lub skanowanie na życzenie) oraz możliwość wynajmu sal konferencyjnych.

Prestiżowy adres w Krakowie lub Warszawie

Oferujemy Klientom możliwość wynajmu wirtualnego adresu pod rejestrację firmy w prestiżowej lokalizacji w Krakowie lub Warszawie.

Oferujemy możliwość skorzystania z usługi dodatkowej "Strefa Pracy"

W ramach dodatkowej usługi Klienci mają możliwość wynajmu u nas sali konferencyjnej lub innej przestrzenie do pracy np. biurka

Wirtualne biuro jak skorzystać z oferty?

KROK 1

Wybór oferty i okresu najmu

Zdecyduj, na jaki okres chcesz skorzystać z usługi wirtualnego biura. Im dłuższy okres najmu, tym korzystniejsze warunki cenowe. Minimalny okres umowy to sześć miesięcy. Oferta obejmuje adres do rejestracji firmy, odbiór korespondencji, informowanie o przychodzącej poczcie oraz, na życzenie, skanowanie i przesyłanie korespondencji drogą elektroniczną.

KROK 2

Podpisanie Umowy

Skontaktuj się z naszym biurem, aby omówić szczegóły i podpisać umowę. Wymagane będą podstawowe dane o firmie i osobie wynajmującej, wypis z KRS (jeśli dotyczy) lub CEIDG oraz ewentualne pełnomocnictwo. Na podstawie umowy Klient otrzymuje możliwość korzystania z naszego adresu.

KROK 3

Korzystanie z usługi wirtualnego adresu

Po podpisaniu umowy możesz natychmiast rozpocząć korzystanie z naszych usług. Rejestruj swoją firmę pod naszym adresem, a my zajmiemy się odbiorem i obsługą Twojej korespondencji. W przypadku usług dodatkowych np. potrzeby wynajmu sali konferencyjnej lub biurka do pracy, skontaktuj się z nami.

Wynajem wirtualnego biura

Dodatkowe usługi

Wynajem wirtualnego biura dla firmy - najczęściej zadawane pytania?

Wirtualne biuro to usługa umożliwiająca korzystanie z prestiżowego adresu firmowego bez konieczności wynajmu fizycznego biura. To elastyczne i ekonomiczne rozwiązanie dla małych firm i freelancerów.

Wynajem wirtualnego biura pozwala na uzyskanie prestiżowego adresu bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów wynajmu tradycyjnego biura. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą zarejestrować firmę pod atrakcyjnym adresem, co zwiększa wiarygodność firmy.

Tak, korzystanie z wirtualnego biura jest całkowicie legalne i bezpieczne. Wirtualne biura działają zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i są regularnie wykorzystywane przez małe firmy, start-upy oraz freelancerów. Nasza firma dba o bezpieczeństwo Twoich danych oraz korespondencji, stosując odpowiednie środki ochrony i poufności. Rejestracja firmy pod naszym adresem jest zgodna z wymogami prawnymi i może przynieść wiele korzyści dla Twojego biznesu.

Aby zarejestrować firmę pod adresem e-biura, wystarczy podpisać umowę o wynajem wirtualnego biura. Umowa uprawnia do korzystania z adresu do celów rejestracyjnych. Następnie można zarejestrować firmę w odpowiednich urzędach, korzystając z  adresu e-biura.

Każdorazowo informujemy naszych Klientów o przychodzącej korespondencji za pomocą e-maila. Na życzenie klienta możemy zeskanować listy i przesłać je drogą elektroniczną. Istnieje również możliwość odbioru poczty osobiście w naszym biurze w Krakowie lub Warszawie. Dzięki temu Klient ma pewność, że żadna ważna przesyłka nie zostanie pominięta.
Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.