Zakładanie spółekOferujemy zarówno rejestrację dla Polaków z całego kraju, jak i cudzoziemców. Lokalizacja nie ma żadnego znaczenia, ponieważ z naszych usług można korzystać przez internet! Specjalizujemy się w zakładaniu spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz prostych spółek akcyjnych zaledwie w 24 godziny. Rejestrujemy również oczywiście podmioty we wszystkich pozostałych formach prawnych. Oferujemy nie tylko elektroniczną rejestrację w systemie s24, ale także i tradycyjną.

Nasza oferta obejmuje wykonywanie wszystkich czynności niezbędnych do założenia, a następnie prowadzenia spółki.

Do czynności, które wykonuje przedsiębiorca należy jedynie:
- podpisanie oraz odesłanie przygotowanej przez nas umowy współpracy,
- aktywowanie konta na portalu Ministerstwa Sprawiedliwości,
- zalogowanie się do systemu i wykonywania zgodnie z instrukcją kolejnych kroków niezbędnych do przeprowadzenia rejestracji.

Rejestrację spółki w systemie s24 to opłacalne rozwiązanie ponieważ:

- nie trzeba płacić taksy notarialnej (oszczędza się ok 200 złotych),
- opłata za wniosek w KRS wynosi tylko 250 zł, a nie 500 zł jak w przypadku rejestracji tradycyjnej (+100 zł za ogłoszenie w MSiG),
- można dokonywać aktualizacji danych w KRS elektronicznie
- nie trzeba czekać, wniosek o rejestracje zostaje rozpatrzony do 24 godzin.SPÓŁKA Z O.O. Z UDZIAŁEM ZAGRANICZNEGO PODMIOTU


Rejestracja spółek z o.o. z udziałem zagranicznej spółki - oferujemy sprawne i bezpieczne przeprowadzenie procedury rejestracyjnej. Kompleksowe doradztwo prawne oraz pomoc doświadczonego grona specjalistów prawnych.


Inne nasze usługi:

  • Księgowość
  • Optymalizacja podatkowa
  • Sprzedaż gotowych spółek