Zakładanie spółki z o.o. bez wychodzenia z domu

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością obecnie jest jedną z najpopularniejszych form prowadzenia działalności gospodarczej.

Od 1 stycznia 2012 roku możliwe jest zakładanie spółki z o.o. bez wychodzenia z domu. Rejestracja spółki odbywa się na specjalnej platformie teleinformatycznej udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Zakładanie spółki z o.o. bez wychodzenia z domu jest idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorcy, który chce w szybkim czasie rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Spółka zostaje założona w ciągu 24 godzin od chwili przesłania wniosku do sądu rejonowego. Wszystkie dokumenty generowane są automatycznie w systemie, dzięki czemu przedsiębiorca oszczędza nie tylko czas ale i pieniądze, gdyż nie musi płacić wysokich kosztów notarialnych.

Interesuje Państwa rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Proponujemy profesjonalną pomoc w zdalnym zakładaniu firm oraz doradztwo prawne i podatkowe.

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.