Zakup spółki z o.o. 2018

Zakup spółki z o.o. 2018 to rozwiązanie, które pozwoli w sposób szybki i bezpieczny rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej. Kupując spółkę potencjalny przedsiębiorca ogranicza swoje obowiązki rejestracyjne do minimum, jakim jest złożenie podpisu na umowie spółki sporządzonej w formie aktu notarialnego. Po dopełnieniu tego obowiązku staje się właścicielem podmiotu w pełni przygotowanego by natychmiast poprowadzić pod sobą firmę. Jednostka taka wyposażona jest w kapitał zakładowy, umowę spółki oraz numery NIP, KRS i REGON, opcjonalnie w także numer VAT.

Zakup spółki z o.o. 2018 niweluje prawdopodobieństwo przejęcia spółki zadłużonej, która mogłaby już na początku znacząco osłabić naszą rolę na rynku, a nawet zmusić nas do ogłoszenia bankructwa.

Nasza firma oferuje sprzedaż spółek z ograniczoną odpowiedzialnością zarejestrowanych w roku 2018. Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszej oferty, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy przedstawią jej szczegóły i odpowiedzą na wszelkie pytania z Państwa strony.

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.