Założenie spółki z o o

Założenie spółki z o.o. w sposób tradycyjny to uciążliwa procedura. Obliguje ona przedsiębiorców do sporządzania i składania licznych wniosków w odpowiednich instytucjach oraz oczekiwania na ich rozpatrzenie. Coraz większa liczba przedsiębiorców szuka więc alternatywnego rozwiązania, które pozwoli ograniczyć formalności i rozpocząć prowadzenie firmy w krótszym czasie.

Pierwszą opcją jaką przedsiębiorcy mają zamiast tradycyjnej rejestracji, jest założenie spółki z o.o. przez Internet. Jest to rozwiązanie, które pozwala przeprowadzić procedurę bez wychodzenia z domu, w 24 godziny. Wymaga ono jednak założenia konta w odpowiednim systemie internetowym, wypełnienia wniosku i podpisania do podpisem elektronicznym.

Drugą opcją jest zakup gotowej spółki, wcześniej założonej przez wyspecjalizowaną firmę. Dzięki zakupowi spółki nie musimy dopełniać żadnych formalności. Wszystkie dokumenty są dla nas przygotowywane, nie tylko umowa, ale również dokumenty potrzebne do aktualizacji danych w KRS. Procedura trwa średnio 3 dni.

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.