Zmiana danych w eKRS

Zmiana danych w eKRS jest możliwa od lipca, ponieważ w tym terminie został uruchomiony elektroniczny dostęp do Krajowego Rejestru Sądowego.

Co jest wymagane?

Bezpieczny podpis elektroniczny, który pozwoli potwierdzić tożsamość na wnioskach, formularzach, dokumentach składanych do eKRS, a także podczas korespondencji z sądami rejestrowymi i pozostałym urzędami. Osoby planujące korzystać z eKRS muszą zaopatrzyć się w jedno z poniższych narzędzi:
– profil zaufany
– kwalifikowany podpis elektroniczny

Od lipca wnioski dotyczące podmiotów podlegających wpisowi do rejestru przedsiębiorców KRS składane będą wyłącznie za pośrednictwem systemu teleinformatycznego. Warto podkreślić, że nie ma możliwości składania papierowych wniosków.

Uwaga!

Elektroniczne postępowanie dotyczące podmiotów podlegających wpisowi jedynie do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz publicznych zakładów opieki zdrowotnej KRS będzie fakultatywne.

Zmiana danych w eKRS to jedna z usług, które oferujemy. W imieniu przedsiębiorców dopełniamy niezbędnych formalności aktualizacyjnych. U nas w biurze mogą Państwo również założyć swój e-podpis.

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.