S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Świadczymy również usługi związane z aktualizacją danych w KRS (tradycyjnie oraz elektronicznie)

Co wybrać spółkę z o.o. czy jednoosobową działalność gospodarczą?

Wiele osób decydujących się na otworzenie własnej firmy często zastanawia się co wybrać spółkę z o.o. czy jednoosobową działalność gospodarczą.

Status prezesa jaki otrzymujemy po założeniu spółki dla wielu osób wydaje się być bardzo atrakcyjny i z tego powodu decydują się oni na poprowadzenie firmy właśnie w tej formie. Okazuje się jednak, że dla początkującego przedsiębiorcy znacznie atrakcyjniejsza może okazać się rejestracja jednoosobowej działalności gospodarczej. Po pierwsze, założenie takiego podmiotu trwa już zaledwie jeden dzień i jest całkowicie nieodpłatne. Do tego dochodzą bardzo korzystne formy opodatkowania, spośród których należy wybrać dla siebie najlepszą, a więc zasady ogólne, podatek liniowy oraz ryczałt ewidencjonowany. W przeciwieństwie do spółki z ograniczoną odpowiedzialnością działalność taka nie jest również zmuszona do prowadzenia księgowości w formie pełnej, a ewidencję swoich zdarzeń gospodarczych może wykonywać za pomocą księgi przychodów i rozchodów.

Jeżeli dopiero rozpoczynają Państwo swoją przygodę z biznesem, uważam, że zastanawiając się co wybrać spółkę z o.o. czy jednoosobową działalność gospodarczą, zdecydowanie lepiej zdecydować się na pierwszą możliwość i cieszyć się świetnie funkcjonującą firmą.