S24 - gotowa spółka z o.o. w 24 godziny

Oferujemy pomoc zarówno w rejestracji, jak również zakupie 100% udziałów w gotowej spółce z o.o.

Jeżeli zależy Ci na czasie, proponujemy zakup spółki z o.o.. Zalety takiego rozwiązania:

Nasze spółki nie prowadziły nigdy działalności, zostały zarejestrowane wyłącznie w celu sprzedaży.

Działalność można rozpocząć natychmiast, ponieważ zakup spółki upraszcza wiele czynności:

- brak konieczności wizyty u prawnika,
- brak konieczności wizyty u notariusza,
- brak oczekiwania na decyzję sądu o wpisie do KRS, co może trwać do kilku tygodni,
- numer NIP jest już nadany (oszczędzamy od 2 do 4 tygodni),
- numer REGON jest już nadany (oszczędzamy co najmniej tydzień),
- spółka jest już zgłoszona do VAT w Urzędzie Skarbowym (co najmniej tydzień),

co w normalnej procedurze wiąże się ze stratą czasu, pieniędzy i nerwów przy wypełnianie kilkunastu różnych wzorów dokumentów.


Jeżeli nie zależy Ci aż tak bardzo na czasie, oferujemy również pomoc w rejestracji nowej spółki z o.o. Jest to rozwiązanie tańsze, natomiast na komplet dokumentów rejestrowych zwykle czeka się nieco dłużej.

Nasza pomoc obejmuje konsultacje oraz przygotowanie pełnej dokumentacji niezbędej do przeprowadzenia całego procesu rejestracji, krok po kroku.

Świadczymy również usługi związane z aktualizacją danych w KRS (tradycyjnie oraz elektronicznie)

Epodpis przy rejestracji spółki

Istnieje możliwość, że wprowadzone zostaną zmiany, które spowodują, że potrzebny będzie epodpis przy rejestracji spółki. Dla osób, które posiadają tego rodzaju podpis nie jest to duża zmiana. Jednak większość przedsiębiorców nie podpisuje się kwalifikowanym podpisem, więc będą oni zobowiązani do jego założenia.

Coraz więcej spraw załatwianych jest drogą elektroniczną. Dlaczego? Wiele spraw możemy załatwić szybciej oraz sprawniej. Ostatnio coraz popularniejsza staje się zdalna rejestracja spółki. Wielu przedsiębiorcom udało się już w ten sposób założyć własny biznes. Po wprowadzeniu planowanych przepisów liczba chcących zarejestrować spółkę online może się zmniejszyć. Głównym powodem tego jest fakt, że zobowiązują one przedsiębiorców do posługiwania się kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem e-PUAP, których założenie związane jest z dodatkowymi kosztami.

Co zrobić, aby mogli Państwo uniknąć dodatkowych formalności związanych z rejestracją spółki? Warto zdecydować się na rejestrację spółki już teraz. Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza pomoże zarejestrować Państwa spółkę w kilka dni. Dzięki doświadczeniu założymy Państwa firmę w bezpieczny sposób. Zapraszamy!