Epodpis przy rejestracji spółki

Istnieje możliwość, że wprowadzone zostaną zmiany, które spowodują, że potrzebny będzie epodpis przy rejestracji spółki. Dla osób, które posiadają tego rodzaju podpis nie jest to duża zmiana. Jednak większość przedsiębiorców nie podpisuje się kwalifikowanym podpisem, więc będą oni zobowiązani do jego założenia.

Coraz więcej spraw załatwianych jest drogą elektroniczną. Dlaczego? Wiele spraw możemy załatwić szybciej oraz sprawniej. Ostatnio coraz popularniejsza staje się zdalna rejestracja spółki. Wielu przedsiębiorcom udało się już w ten sposób założyć własny biznes. Po wprowadzeniu planowanych przepisów liczba chcących zarejestrować spółkę online może się zmniejszyć. Głównym powodem tego jest fakt, że zobowiązują one przedsiębiorców do posługiwania się kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem e-PUAP, których założenie związane jest z dodatkowymi kosztami.

Co zrobić, aby mogli Państwo uniknąć dodatkowych formalności związanych z rejestracją spółki? Warto zdecydować się na rejestrację spółki już teraz. Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza pomoże zarejestrować Państwa spółkę w kilka dni. Dzięki doświadczeniu założymy Państwa firmę w bezpieczny sposób. Zapraszamy!

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.