Kupię spółkę roczną

Rozpoczynanie prowadzenia działalności nie należy do prostych zadań. Już sama procedura rejestracji podmiotu gospodarczego bywa trudne i uciążliwe. Obliguje ono przyszłego przedsiębiorce do sporządzenia licznej dokumentacji, wypełnienia stosownych formularzy i wniosków oraz złożenia ich w odpowiednich instytucjach. Po przebrnięciu przez rejestrację napotyka się kolejną trudność, jaką jest pozyskanie funduszy na rzecz kapitału zakładowego i rozwój firmy.

Część z przyszłych przedsiębiorców rezygnuje ze swojego zamiaru prowadzenia firmy, część postanawia ?kupię spółkę roczną?. Zakup spółki z ograniczoną odpowiedzialnością posiadającej dwunastomiesięczny staż pozwala ominąć całą biurokrację związaną z rejestracją oraz ograniczyć czas jaki dzieli nas od momentu wejścia na rynek ze swoją ofertą. Jest to również szansa na pozyskanie dofinansowania ze środków unijnych czy kredytu.

Jest to bardzo korzystne rozwiązanie, dlatego też coraz większa liczba przedsiębiorców decyduje się na zakup spółki posiadającej roczny staż.

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.