Sprzedaż spółki rocznej

Spółki posiadające roczny staż są podmiotami, które znacznie szybciej, łatwiej i efektywniej mogą rozpocząć i prowadzić działalność gospodarczą. Dlaczego właśnie sprzedaż spółki rocznej w ostatnim czasie znacznie się zwiększyła? Otóż – każda spółka roczna oferowana przez naszą kancelarię posiada pełną dokumentację, która pozwala rozpocząć działalność już nawet po 24 godzinach po dokonanym zakupie.

Kontaktując się z naszymi specjalistami możecie Państwo liczyć na profesjonalną obsługę polegającą między innymi na zrozumiałym wyjaśnieniu całego procesu nabycia udziałów spółki. Staramy się ułatwić przedsiębiorcom rozpoczęcie ich działalności, dlatego oferujemy swoją pomoc przy aktualizacji nowych danych spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz przygotowujemy wszelkie potrzebne dokumenty, które pozwolą przejść przez cały ten proces bezkonfliktowo.

Nasza kancelaria zajmuje się również czynnościami związanymi z umówieniem notariusza i wszelkimi innymi formalnościami.

Sprzedaż spółki rocznej to oferta dla osób, które pragną bezproblemowo rozpocząć własny biznes. Jeżeli należycie Państwo do tych osób – serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.