Miesięczne spółki z o.o. na sprzedaż

Miesięczne spółki z o.o. na sprzedaż są często oferowane przez firmy. Dzieje się tak, ponieważ spółki z ograniczoną odpowiedzialnością są najchętniej wybieraną formą prowadzenia działalności gospodarczej przez polskich przedsiębiorców. Posiadają one wiele korzyści, które są chętnie wykorzystywane. Niestety rejestracja tej formy działalności jest procesem długotrwałym i czasochłonnym. Osobom, dla których czas ma wielkie znaczenie nie jest na rękę czekanie kilku tygodni na rejestrację spółki z o.o.. Wybierają oni wtedy zakup gotowej spółki co jest dobrym rozwiązaniem.

Nabycie spółki jak i formalności z nią związane trwają kilka dni, gdyż spółka posiada: NIP, REGON, KRS, VAT i VAT-UE. Jedyne co przedsiębiorca musi zrobić to dokonać zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym.

W naszej ofercie znajdą Państwo miesięczne spółki z o.o. na sprzedaż. Zachęcamy do kupna takich spółek. Jest to przede wszystkim wygodna i szybka możliwość na uzyskanie własnej firmy. Nie muszą Państwo martwić się, że dokumenty do rejestracji zostały źle wypełnione. Co więcej transakcja kupna jest całkowicie bezpieczna.

Oddzwonimy do Ciebie
w 30 sekund!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.